Anasayfa Hizmetlerimiz Çevre Mühendisliği


Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi (Yeşil Yıldız) Belgelendirme Danışmanlığı

Vomatek danışmanlığında, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gerekli asgari şartları sağlayarak denetimde başarılı olan tesislere verilen Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi (Yeşil Yıldız) Belgesi sayesinde işletmenize ayrıcalık ve tasarruf sağlanabilmektedir. Belgelendirme, denetim ve denetim sonrası denetim süreclerini sizin adınıza 2009'dan beri gelen tecrübesiyle yöneten Vomatek, bu alanda ülkemizin en önde gelen firmasıdır.

Çevre Mühendisliği Proje Danışmanlığı

Vomatek Mühendislik, Çevre Mühendisliği kapsamındaki projelerin tamamını konusunda uzman kadrosuyla ve akademik danışmanlarıyla en iyi şekilde yönetmektedir. Danışmanlığını yaptığı ve yönettiği projelerde Vomatek, ekonomiklik, güvenlik ve uygulanabilirliği her zaman ön planda tutmuştur.

Planlama - Tasarım - Projelendirme - Uygulama

Vomatek deneyimli mühendis kadrosuyla Çevre Mühendisliği kapsamındaki yapı ve işletmelerde planlama, tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri varmektedir. En ileri teknik ve teknolojileri yerinde takip eden Vomatek, müşterilerine sunduğu planlama, tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerinde en ileri mühendislik hizmetini müşterilerine güvenli, ekonomik ve uygulanabilir bir şekilde sunmaktadır.

AR-GE

Kurulduğu günden bu yana ileri mühendislik ilkesiyle çalışan Vomatek, çevre mühendisliği uygulamalarında da Araştırma ve Geliştirme çalışmalarından taviz vermemektedir. Geliştirdiği ve patentini aldığı teknolojilerle Vomatek, alanında ki lider konumunu her zaman ileriye taşımayı hedeflemektedir.


Bilgisayar Destekli Modelleme

Tecrübeli mühendis kadrosuyla bilgisayar destekli nümerik modelleme hizmetlerini çevre mühendislerinin hizmetine sunan Vomatek, pek çok soruna nümerik model yardımıyla hızlı ve pratik çözümler üretir. Bu alanlanların başlıcaları:


İletişim


          Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 186
          34398 Maslak - İSTANBUL

+90 212 346 22 36 / Faks: +90 212 346 22 37

info@vomatek.com