Anasayfa Hizmetlerimiz Hidrolik & Kıyı Mühendisliği
Danışmanlık ve Projelendirme

Vomatek, akademik ve deneyimli mühendis kadrosu ile tüm hidrolik ve kıyı mühendisliği konularında projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Konularında yıllarca deneyim sahibi olmuş kadrosuyla her zaman güvenli ve ekonomik çözümler sunan Vomatek, dünyadaki bütün teknolojik ilerlemeleri yakından ve yerinde takip etmekte ve çözümlerini, en güncel teknikleri kullanarak sunmaktadır. Hidrolik ve Kıyı mühendisliği çözüm yelpazesini geleneksel yöntemlerle kısıtlamayan Vomatek tasarımın yanında uygulama tecrübesine de sahiptir.

Fiziksel ve Nümerik Modelleme

Vomatek, akademik kadrosunun desteğiyle tüm su yapısı problemlerine fiziksel modelleme hizmetleri sunduğu gibi 2D ve 3D bilgisayar destekli nümerik modelleme hizmetlerinde de Türkiye içinde önemli bir mühendislik firması olarak ön plana çıkmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası pek çok önemli projeye imza atmıştır.Geçici ve Kalıcı PVC Palplanş Perdeleri Satış ve Uygulama

PVC Palplanş perdeleri uygulaması, dünyada pek çok projede kullanılan ve Türkiye'de de yeni kullanılmaya başlanan bir yöntemdir, PVC Palplanş perdeleri, rijit polyvinyl chloride hammaddenin ceşitli katkılarla güçlendirilerek ekstrüzyon yöntemiyle işlenmesi sonucu elde edilmektedir. Pek cok renkte üretilebilen bu perdeler aynı zamanda UV dayammına da sahiptir. Vomatek tarafından satış, tasarım ve uygulaması yapılan Ecolock® PVC Palplanş Perdeleri Avrupa'dan ithal edilmektedir. Vomatek, Ecolock® markası için Türkiye'deki tek yetkili satıcıdır. PVC Palplanş perdelerinin İnşaat Mühendisliği alanında pek çok uygulaması vardır. Hidrolik ve geoteknik uygulamalar bunların başlıcalarıdr. Hidrolik mühendisliği uygulamalarında akarsu yatağı ıslahı, sulama kanalları inşaası, taşkın kontrolü; kıyı mühendisliği alanında ise kıyı koruma, düzenleme ve rıhtım inşaasında güvenilir ve ekonomik bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Geoteknik Mühendisfiği alanında ise geçici ve kalıcı istinat ve iksa sistemleri, yeraltı suyunun kontrolü, zemindeki atıkların kontrolü, zemin tabakalarını ayırma gibi pek çok uygulaması vardır.
Ecolock® PVC Palplanş perdelerini ön plana çıkaran özelliklerinden başlıcaları:

İletişim


          Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 186
          34398 Maslak - İSTANBUL

+90 212 346 22 36 / Faks: +90 212 346 22 37

info@vomatek.com