Anasayfa Hizmetlerimiz Temel & Geoteknik MühendisliğiGeoteknik Proje, Modelleme ve Danışmanlık

Vomatek, akademik ve deneyimli mühendis kadrosu ile tüm geoteknik konularında proje, modelleme ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Konularında yıllarca deneyim sahibi olmuş kadrosuyla projelerde her zaman güvenli ve ekonomik çözümler sunan Vomatek, dünyadaki bütün teknolojik ilerlemeleri yakından ve yerinde takip etmekte ve çözümlerini, en güncel teknikleri kullanarak sunmaktadır. Proje deneyiminin yanı sıra uygulamada da son derece tecrübeli olan Vomatek ekibi, pek çok mühendislik tekniğini dünya ile aynı anda Türkiye'de uygulamaktadır.Geçici ve Kalıcı PVC Palplanş Perdeleri Satış Ve Uygulama

PVC palplanş perdeleri uygulaması, dünyada pek çok projede kullanılan ve Türkiye'de de yeni kullanılmaya başlanan bir yöntemdir. İstinat ve yer altı suyunun kontrolünde güvenilir ve ekonomik bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Vomatek tarafından satış, tasarım ve uygulaması yapılan Ecolock® PVC Palplanş Perdeleri Avrupa'dan ithal edilmektedir.


Vomatek, Ecolock® markası için Türkiye'deki tek yetkili satıcıdır.

Ecolock PVC Palplanş perdelerini ön plana çıkaran özelliklerinden başlıcaları:Geosentetik Donatı Satış, Projelendirme ve Uygulama

Geoteknik çözüm yelpazesini geleneksel yöntemlerle kısıtlamayan Vomatek, geosentetik alanında da tasarım ve uygulama tecrübesine sahiptir. Vomatek'in tecrübeli ekibi tarafından hazırlanan proje tasarımları ile zemin iyileştirmede %40'a varan ekonomi sağlanabilmektedir. Özellikle zemin iyileştirmenin düşünüldüğü projelerdeki geosentetik tasarımlarıyla Vomatek, müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almıştır.
Geosentetik Donatılı Yüksek Dolgular ve İstinat Yapıları

Geosentetik donatılı istinat yapıları ve yüksek dolguların yapımı, hem dünyada hem Türkiye'de hızla artmaktadır. Ekonomik ve artırılmış güvenlik özellikleriyle geosentetik donatılı yapılar geleneksel yöntemlerin yerini almaktadır. Konut, yol, demiryolu, baraj gibi pek çok mühendislik uygulamasında uygulanabilen bu sistem, güvenli deprem davranışıyla da avantaj sağlayarak ön plana çıkmaktadır.
Vomatek, bu alanda Türkiye'nin en deneyimli kadrolarından birine sahiptir. Vomatek; ekonomik, güvenli ve kolay uygulanabilen çözümlerle proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.


İletişim


          Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 186
          34398 Maslak - İSTANBUL

+90 212 346 22 36 / Faks: +90 212 346 22 37

info@vomatek.com