HAKKIMIZDAVomatek Mühendislik Ltd. Şti.'nin çalışma alanı ileri mühendislik hizmetleridir. Bu kapsamda şirketimiz üç temel alana ayrılmıştır. Bunlardan ilki hidrolik projelendirme ve modelleme hizmetleridir. Bu kapsamda bünyesinde bulunan uzman ve akademik kadro ile baraj, hidroelektrik santral, liman, dalgakıran gibi her türlü su yapısına müşavirlik, projelendirme ve modelleme hizmeti vermektedir.

İkinci alan geoteknik ve geosentetik satış, proje, müşavirlik ve uygulama hizmetleridir. Bu kapsamda Polonya'nın Pietrucha firmasından Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya konusunda tek yetkili dağıtıcılık anlaşması imzalanmış, bu sözleşme kapsamında, Dünya'da sadece üç adet üreticisi olan, ülkemizde muadili bulunmayan Ecolock PVC Palplanş perdeleri ve HDPE,PET geogridler gibi üstün kalite ve fiyatta ürünler firmamızca temin edilmekte ve uygulanmaktadır. Bu ürünlerle inşaat ve altyapı sektörüne maliyet avantajı ve güvenilir çözüm sunulmaktadır.

Üçüncü alan ise çevre mühendisliği konularında projelendirme ve danışmanlık hizmetleridir. Bu kapsamdaki yapıların proje, taahhüt ve müşavirlik işleri yapılmaktadır. Arıtma tesisleri için, arastırma ve geliştirme çalışmalarına iştirak ettiği parçaların patentlerine de başvurarak, bu patentlerle ileri çevre mühendisliğindeki iddiasını da ortaya koymuştur. Ek olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Yeşil Yıldız Projesi kapsamında danışmanlık hizmeti sunan Vomatek, bu alandaki en tecrübeli mühendisleri bünyesinde bulundurmakta ve bu alanda verdiği eğitim hizmetiyle de alanında lider durumdadır.

Kurucu kadrosu Türkiye ve Dünya'da prestijli projelere imza atmış mühendislerden oluşan Vomatek, yukarıda özetlenen alanlarda en ileri teknikleri yerinde incelemekte, çözümlerinde en üstün teknolojiyi kullanmaktadır. Kullanılan ileri teknik ve teknolojilerle Vomatek, güvenlik ve ekonomiklik ilkelerinden vazgeçmeden, müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu esnada bilimsel ve mühendis yönünü koruyan Vomatek, hali hazırda araştırma geliştirme faaliyetlerini devam ettirmekte, çalışmalarını Dünya'nın her yerinde sunmakta, ülkemiz için katma değer üretmektedir. Deneyimli bir kurucu kadro ile yola çıkan Vomatek Mühendislik, yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye talip olup, yüksek hedeflerine ilerlemek icin sağlam altyapı, müşteri memnuniyeti ve güvenli-ekonomik çözüm ilkeleriyle sektöre katma değeri yüksek, özel bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İletişim


          Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 186
          34398 Maslak - İSTANBUL

+90 212 346 22 36 / Faks: +90 212 346 22 37

info@vomatek.com